Sklep on-line > Wysyłka i dostawy

Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej:

 • list polecony priorytetowy koszt 10 zł - przesyłka realizowana po dokonaniu wpłaty na nasze konto firmowe i odnotowaniu przez nas wpływu. W razie Państwa nieobecności podczas doręczenia przesyłki, prosimy o kontakt z własną pocztą, w celu odebrania przesyłki.
 • list polecony ekonomiczny 8 zł - po wpłacie, czas dostarczenia 2-3 dni robocze.
 • przesyłka pobraniowa priorytetowa - Poczta Polska - 20 zł - płatna gotówką przy odbiorze. Wysyłana tego samego lub następnego dnia po poinformowaniu nas o wysyłce za pobraniem. 
 • przesyłka kurierska - Ekspres 24 - Pocztex Poczty Polskiej 30 zł - przesyłka realizowana po dokonaniu wpłaty na nasze konto firmowe i odnotowaniu przez nas wpływu. Pocztex dostarczany jest następnego dnia między godz. 8.00 a 20.00 od wysłania. W razie Państwa nieobecności podczas doręczenia przesyłki, prosimy o kontakt z własną pocztą, w celu odebrania przesyłki, dostarczana następnego dnia po wysłaniu.
 • przesyłka kurierska pobraniowa - Ekspres 24 - Pocztex pobraniowy Poczty Polskiej 35 zł - płatna gotówką przy odbiorze. Przesyłki kurierskie pobraniowe wysyłamy tego samego lub następnego dnia po poinformowaniu nas o wysyłce za pobraniem. Dostarczana następnego dnia po wysłaniu.

Koszt np. kurierów na poranek, czy kurierów na sobotę ustalamy indywidualnie.

UWAGA! Data wpłaty na konto lub dokonania przez Państwa przelewu między-bankowego nie jest równoznaczna z datą wpływu na nasze konto.

Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie przesyłek wynikające z pracy Poczty Polskiej. Zwykle czas dostawy przesyłek priorytetowych to 1-2 dni robocze od wysłania (97 % wysyłek). Koszty wysyłki ponosi Kupujący według cennika wysyłek zawartego na stronach naszego sklepu.

PRZESYLKA ZAGRANICZNA NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ:

 • przesyłki zagraniczne wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej jako listy polecone priorytetowe tylko po wpłacie na nasze konto firmowe z góry,
 • koszt wysyłki jest uzależniony od jej wagi i wynosi:
  • koszt standardowej lekkiej wysyłki (np. do 200 pasemek włosów) to 35 zł,
  • koszt cięższych wysyłek ustalany jest indywidualnie. W przypadku wpłaty poprzez przelew międzybankowy międzynarodowy - z banku zza granicy - do kosztu wysyłki należy doliczyć 15 zł jako koszt prowizji, którą pobiera nasz bank od wpłaty międzynarodowej. Akceptujemy również przekazy pieniężne WESTERN UNION.