Sklep on-line > Wysyłka i dostawy

Towar wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD:

  • przesyłka kurierska - 15 zł - przesyłka realizowana po dokonaniu wpłaty na nasze konto firmowe i odnotowaniu przez nas wpływu. Przesyłka dostarczana jest następnego dnia między godz. 8.00 a 20.00 od wysłania. 
  • przesyłka kurierska pobraniowa - 20 zł - płatna gotówką przy odbiorze. Przesyłki kurierskie pobraniowe wysyłamy tego samego lub następnego dnia po poinformowaniu nas o wysyłce za pobraniem. Dostarczana następnego dnia po wysłaniu.

Koszt np. kurierów na poranek, czy kurierów na sobotę ustalamy indywidualnie.

UWAGA! Data wpłaty na konto lub dokonania przez Państwa przelewu między-bankowego nie jest równoznaczna z datą wpływu na nasze konto.

Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie przesyłek wynikające z pracy kurierów.  Koszty wysyłki ponosi Kupujący według cennika wysyłek zawartego na stronach naszego sklepu.

PRZESYLKA ZAGRANICZNA NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ:

  • przesyłki zagraniczne wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej jako listy polecone priorytetowe tylko po wpłacie na nasze konto firmowe z góry,
  • koszt wysyłki jest uzależniony od jej wagi i wynosi:
    • koszt standardowej lekkiej wysyłki (np. do 200 pasemek włosów) to 35 zł,
    • koszt cięższych wysyłek ustalany jest indywidualnie. W przypadku wpłaty poprzez przelew międzybankowy międzynarodowy - z banku zza granicy - do kosztu wysyłki należy doliczyć 15 zł jako koszt prowizji, którą pobiera nasz bank od wpłaty międzynarodowej. Akceptujemy również przekazy pieniężne WESTERN UNION.