Świat przedłużania włosów

Cennik

Zapraszamy Państwa na renomowaną usługę przedłużania włosów już za 5 zł za pasemko  -  włosy naturalne!

 

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW WŁOSAMI MARKI ANNA HAIR:

Usługa dotyczy przedłużania i zagęszczania włosów włosami naturalnymi marki ANNA HAIR 100% HUMAN REMY HAIR - w 100% naturalnymi, ciętymi z głowy, bez żadnej domieszki syntetyka.

Cena 5 zł za pasemko zawiera zarówno koszt materiału, jak i usługi, czyli jest to koszt finalny. Długość włosów 50-55 cm ( do pasa). Koszt ostateczny usługi zależy od ilości założonych pasemek i może wynosić np.:

100 pasemek ( średnia najczęściej zakładana ilość) - 500 zł,

80 pasemek - 400 zł,

60 pasemek - 300 zł.

Możemy założyć każdą dowolną ilość pasemek.

Ilość pasemek określamy na krótkiej (bezpłatnej) konsultacji poprzedzającej usługę. Wcześniejsza konsultacja oraz wpłata zaliczki za usługę nie jest konieczna, gdyż posiadamy 35 kolorów włosów na miejscu, stąd wykonanie usługi jest możliwe "od ręki". :) Bez zbędnego czasu oczekiwania.

Cena dotyczy wszystkich metoda przedłużania włosów: KERATYNOWEJ, TULEJKOWE ( EW. MIKRORINGOWEJ), ULTRADŹWIĘKOWEJ.

 

USŁUGI FRYZJERSKIE

CENNIK USŁUG FRYZJERSKICH

DAMSKIE

KRÓTKIE - DŁUGIE
STRZYŻENIE 50 70
STRZYŻENIE „GORĄCE NOŻYCZKI” 80 100
STRZYŻENIE GRZYWKI 15
MODELOWANIE 40 60
STRZYŻENIE + MODELOWANIE 70 110
TRWAŁA ONDULACJA 120 180
FRYZURA OKOLICZNOŚCIOWA 120 180
KOLORYZACJA 150 250
KOLORYZACJA OLAPLEX 220 320
KOLORYZACJA PIKSELOWA 160 260
DEKOLORYZACJA 120 180
BALEYAGE (1 KOLOR) 200 240
BALEYAGE (2 KOLORY I WIĘCEJ) 220 280
REFLEKSY 140 180
OMBRE/ SOMBRE 150 200
FLAMBOYAGE 150 200
KOLORYZACJA/ STRZYŻENIE/ MODELOWANIE
200 320
KOLORYZACJA OLAPLEX / STRZYŻENIE/ MODELOWANIE 270 370

REGENERACJA WŁOSÓW (PIELĘGNICA ULTRADŹWIĘKOWA) 60 80
SPA WŁOSÓW (GORĄCE NOŻYCZKI + REGENERACJA) 120 160
REKONSTRUKCJA WŁOSÓW 200 250

PROSTOWANIE KERATYNOWE 600

WARKOCZYKI (WŁOSY SYNTETYCZNE) CENA USTALANA INDYWIDUALNIE

MĘSKIE

STRZYŻENIE - na sucho - 30, na mokro - 35
KOLORYZACJA DLA MĘŻCZYZN (ODSIWIANIE) 120 140

DZIECI  KRÓTKIE - DŁUGIE
STRZYŻENIE 25 - 35

 

Chcemy podzielić się z Państwem naszą pasją tworzenia unikalnych i niepowtarzalnych fryzur. W ciągu zaledwie 1,5 - 2 godzin jesteśmy w stanie wyczarować Twoje nowe długie włosy, które są marzeniem wielu kobiet na świecie. Mieć długie włosy - to mieć klasę i styl, poczucie własnej wartości, a także swoje zdanie na temat piękna.

Jesteśmy w stanie zmienić Twoją sylwetkę za pomocą fryzury, "podkolorować"  pasemka , czyli założyć całą gamę kolorów  na włosy, zamienić Cię w promieniejącą "tęczę", która tryska entuzjazmem, humorem, a także zadowoleniem ze swojego nowego wizerunku.

Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Posiadamy doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą o Klientach indywidualnych.

 • Nowoczesność
 • Unikalność
 • Indywidualny charakter
 • Wysoka jakość i estetyka
 • Atrakcyjność
 • Niebanalne kreacje

Oferujemy:

 • wszystkie metody przedłużania włosów,
 • włosy naturalne,
 • przedłużanie włosów do ślubu.

 

Oferujemy włosy proste w 35 kolorach ANNA HAIR , falowane i kręcone w 6 podstawowych kolorach!

Metoda keratynowa, ultradźwiękowa oraz tulejkowa ( ewentualnie mikroringowa) !

Włosy ANNA HAIR - to świetny wybór włosów naturalnych w dobrej, przystępnej cenie. Jakość oferowanych przez nas włosów jest efektem wieloletnich prób, starań i doświadczeń, które są czynione po to, aby przedstawiać Państwu produkt najlepszej jakości, zawsze przetestowany, pewny i sprawdzony POPRZEZ NASZE OSOBISTE DOŚWIADCZENIE!

Włosy naszej marki od lat zakładamy klientkom w salonie, a także sprzedajemy do setek salonów fryzjerskich w całej Polsce i Europie. Współpracujemy z wieloma stylistami m.in. z Anglii, Irlandii, Niemiec, Danii, Szwecji, Holandii. Nasza marka cieszy się od lat dobrą renomą, a o jej jakości świadczy fakt, że klienci do nas wracają, mając do nas zaufanie.

"Sprawiasz, że widoczne staje się to, co bez nas mogłoby na zawsze pozostać niewidoczne."

"We make difference in quality..." - Różnimy się jakością..." - to nasze motto przewodnie.  Anna Płochocka

 

USŁUGI ZDJĘCIA WŁOSÓW PRZEDŁUŻANYCH:

 

 • Zdjęcie włosów przedłużanych - tulejki, ringi - od 100 zł.
 • Zdjęcie włosów przedłużanych - metoda keratynowa - od 100 zł. ( Standardowo czas zdjęcia 100 pasemek włosów to 1 h, a koszt to 100 zł.)

 

Założenie przyniesionego przez siebie materiału  (innego niż włosy ANNA HAIR) :

2,5 ZŁ ZA PASEMKO - dotyczy włosów spasemkowanych

3 ZŁ ZA PASEMKO - dotyczy włosów luźnych w kitce.

 

 

Posiadasz swoje włosy - przynieś je - założymy je! Usługa dotyczy zarówno włosów spasemkowanych lub luźnych w kitce.

 

PRZERÓBKA LUŹNYCH WŁOSÓW W PASEMKA lub zmiana końcówki włosa z keratynowej na stickową i odwrotnie, wykańczanie włosów w pasemka, poprawa końcówek włosów - 1,5 zł za pasemko.

 

 

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW WŁOSAMI MARKI SO.CAP:

Jesteśmy CERTYFIKOWANYM SALONEM MARKI SO.CAP od 2008 roku. Po odbytych profesjonalnych szkoleniach w firmie SO.CAP. Posiadamy odpowiednie DYPLOMY do wykonywania usługi na najwyższym PROFESJONALNYM poziomie, a także wieloletnie doświadczenie. Pracujemy na ORYGINALNYM sprzęcie marki SO.CAP:

- CLASSIC GENIUS - profesjonalny system doczepiania pasemek przy użyciu technologii energii cieplnej. Sprzęt z innowacyjnie zaprojektowanym aplikatorem z końcówkami PTFE. Cyfrowy wyświetlacz pokazuje temperaturę, która w razie potrzeby może być odpowiednio ustawiona. Elektronicznie łączy pasemka pod kontrolą głównego urządzenia. Końcówki zrobione są z lekkiego aluminium pokrytego warstwą teflonowego PTFE.

- STAR LIGHT - nowoczesny aplikator z dwiema końcówkami, które podgrzewają i utrzymują stałą temperaturę. Wykonany z lekkiego aluminium pokrytego delikatną osłoną teflonową. Specyficzny kształt końcówki aplikatora pozwala na bardzo precyzyjne wykonanie połączenia.

Włoska firma SO.CAP dzięki dystrybucji produktów na rynkach międzynarodowych, stała się powszechnie znana na świecie. Systeamtyczne udoskonalanie i zmienianie powoduje, że wszystkie akcesoria fryzjerskie odpowiadają najnowszym światowym trendom  danej chwili. 

Firma So.Cap proponuje najwyższą jakość, nowoczesność i konkurencyjne ceny.

Jej produkty zdobyły Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Włosy marki SO.CAP to wysokiej jakości WŁOSY INDYJSKIE, które dzięki daleko posuniętej technologii w produkcji zyskują miano najlepszych z możliwych pasemek. So.Cap oferuje różne struktury włosów dla różnych kobiet i każdego typu włosów. W dzisiejszych czasach każda kobieta i każdy mężczyzna może skorzystać z wszechsronnych możliwości przeobrażania, które powstały dzięki dużej różnorodności pasm przedłużanych włosy, udoskonalanych przez fachowców So.Cap.

Włosy SO.CAP REMY HAIR są przygotowane z uwzględnieniem naturalnego kierunku łuski na rosnących włosach, co pozwala unikać splątywania się włosów. Łuski są naturalnie skierowane w dół, dzięki czemu włosy się nie plączą i łatwo się je czesze. Każde pasemko firmy So.Cap ma wytłoczone logo firmy na zgrzewie keratynowym, co świadczy o jego oryginalności.

CENNIK:

Założenie 1 pasemka włosów prostych SO.CAP o długości 50-55 cm ( koszt usługi wraz materiałem) - 10 ZŁ.

Np.: 100 pasemek - 1000 zł.

Założenie 1 pasemka włosów falowanych lub kręconych SO.CAP o długości 50-55 cm ( koszt usługi wraz z materiałem) - 12 ZŁ.

Np.: 100 pasemek - 1200 zł.

Możliwe jest założenie każdej dowolnej ilości pasemek. 

Włosy So.Cap doczepiamy METODĄ KERATYNOWĄ, ale możliwe jest również przerobienie końcówki włosa i założenie ich metodą TULEJKOWĄ, CZY MIKRORINGOWĄ, bez żadnych dodatkowych opłat ze strony klienta.

 

Usługa wykonana włosami marki So.Cap poprzedzona jest bezpłatną konsultacją, na której pobierana jest zaliczka na zakup włosów. Usługa jest wykonywana w 2 do kilku dni od konsultacji.

Firma So.Cap oferuje KILKADZIESIĄT kolorów włosów. Kolor i strukturę włosów dobieramy na konsultacji według profesjonalnego WZORNIKA MARKI.

Oprócz włosów prostych, falowanych i kręconych So.Cap oferuje również tzw. FANTASY COLOURS, czyli włosy Ombre w dowolnie wybranych kolorach, a także pasemka, czyli 2 kolory w 1 paśmie.

"Przez lata poświęcałem cały swój wysiłek na tworzenie produktów o najwyższej jakości i stylu. Moim celem jest zapewnienie i dbanie, by marka So.CAP stworzona we Włoszech nadal kontynuowała swą tradycję i rzetelność". Prezes marki.

 

ZDJĘCIE WŁOSÓW SO.CAP:

Usunięcie ŁĄCZEŃ KERATYNOWYCH - 160 ZŁ. ( Włosy usuwane są specjalnym markowym removerem).

 

 

 

 

 


 

30% zniżki na przedłużanie włosów! 1 pasemko tylko 5 zł!