Świat przedłużania włosów

Metody przedłużania włosów

Zapraszamy na renomowaną usługę przedłużania i zagęszczania włosów!

Przedłużanie (doczepianie) włosów wykonujemy ze szczególną starannością i troską o klienta, precyzyjnie dobierając kolor włosów, ich strukturę oraz długość.
Pracujemy na włosach europejskich, słowiańskich, indyjskich oraz syntetycznych, uwzględniając styl i uwagi klientki.
W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorów oraz długości, wykonujemy także refleksy i balejaże, a także stylizację fryzury po zabiegu.

Proponujemy KILKA METOD PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW, w tym:

METODĘ KERATYNOWĄ - polegającą na łączeniu pasm włosów naturalnych z pasmami włosów przedłużanych za pomocą niewidocznych zgrzewów keratynowych. Keratyna rozgrzewana jest za pomocą zgrzewarki i formowana na paśmie włosów klientki w niewielki zgrzew. Pracujemy na renomowanych narzędziach (zgrzewarka - jest to prosty i profesjonalny system doczepiania pasemek przy użyciu technologii energii cieplnej. Sprzęt z innowacyjnie zaprojektowanym aplikatorem z końcówkami PTFE. Cyfrowy wyświetlacz pokazuje temperaturę, która w razie potrzeby może być odpowiednio ustawiona. Mniejsze zgrzewy keratynowe (szczególnie przy grzywce i na skroniach, gdzie skóra głowy jest bardzo delikatna) tworzymy za pomocą zgrzewarki z cieńszymi końcami. Jej końcówki są wykonane z lekkiego aluminium z najwyższej jakości antyprzylepnego teflonu. Specjalny wzór aplikatora zapewnia najbardziej precyzyjny i dokładny rezultat.

Włosy wykonane metodą keratynową można nosić od 3 do 6 miesiecy. Zgrzewy keratynowe usuwamy specjalnym płynem-removerem, bez naruszenia struktury włosów naturalnych.

METODĘ TULEJKOWĄ - która polega na łączeniu pasemek włosów naturalnych z pasemkami włosów przedłużanych za pomocą małych tulejek wykonanych z miedzi. Tulejki są bardzo lekkie i niekłopotliwe w noszeniu. Metoda nazywana często EASY HAIR EXTENSION ze względu na łatwy sposób aplikacji oraz zdjęcia tulejek. Tulejki zakładamy tzw. metodą "książeczkową", czyli zaciskamy je dwukrotnie (metoda "na dwa"), dzięki czemu ich noszenie nie sprawia przykrych niespodzianek w postaci zsuwania się. Włosy założone za pomocą tulejek zdejmuje się za pomocą specjalnych cążek. Zabieg zdejmowania trwa od pół do godziny. Założenie tulejek 1-2 h. Szczególnie polecane dla włosów delikatnych, cienkich i wrażliwych.

Włosy założone metodą tulejkową można nosić 3 miesiące. Po tym okresie istnieje możliwość założenia tych samych włosów ponownie, przy wymianie jedynie tulejek.

METODĘ ULTRADŹWIĘKOWĄ - polegającą na łączeniu pasm włosów naturalnych z pasmami włosów przedłużanych za pomocą specjalnego urządzenia, które wykorzystuje najbardziej rozwiniętą technologię w zakresie przedłużania włosów, stosując nową generację fal energii. Automatyczny minutnik dozuje siłę niezbedną przy aplikacji. Dolna i górna część końcówki aplikatora pokryte są PTFE o wysokim standardzie i niezrównanej jakości. Aparat reprezentuje najbardziej innowacyjny i technologicznie zaawansowany sprzęt w zakresie zimnej fuzji. Pasemka doczepiane są przy użyciu technologii ultradźwiękowej o najwyższym standardzie. Urządzenie ma możliwość ukierunkowania fal dzwiękowych w taki sposób, że są one przekształcone w energię mechaniczną. Dzieje się to bezposredio przy końcówkach, gdzie zachodzi proces połączenia. Szczególnie polecana do włosów suchych, zniszczonych i rozjaśnianych.

Włosy wykonane metodą ultradźwiekową można nosić do 6 miesięcy.

METODĘ CLIP-IN - polegającą na wpinaniu włosów szytych na taśmie za pomocą specjalnych małych spinek-klamer. Metoda idealna na jednorazowe przyjęcia okolicznościowe, czy śluby. Dla Pań, które nie chcą przedłużać włosów na trwałe.
 

30% zniżki na przedłużanie włosów! 1 pasemko tylko 6,90!