Świat przedłużania włosów

Rodzaje włosów

WŁOSY AZJATYCKIE - idealnie grube i proste. Rzadko kiedy pasują do włosów Polek.

WŁOSY INDYJSKIE - bardzo podatne na układanie, delikatne, ale grube. Często są suche, wymagają nawilżania, ponieważ w Indiach jeszcze słabo jest rozwinięta farmakologia i kosmetologia, stąd Indyjki nie stosują żadnych preparatów odżywiających włosy.

WŁOSY SŁOWIANSKIE – bardzo dobre włosy na rynku ze względu na ich dziewiczość, wytrzymałość, a także mocną strukturę. Często nie farbowane, ani nie poddawane żadnym zabiegom chemicznym. Najczęściej sprzedawane w kitkach, niespasemkowane.

WŁOSY EUROPEJSKIE - najbardziej popularne w sztuce przedłużania. A także jedne z najlepszych włosów na rynku. Występują w wersji REMY oraz NIE-REMY. Włosy REMY to włosy wyselekcjonowane w taki sposób, że ich łuski skierowane są ku dołowi, stąd nie plączą się przy czesaniu. Włosy te spotyka się często szyte na taśmie, ale także w gotowych pasemkach, tzw. Nail Hair oraz Stick Hair. Włosy europejskie można farbować. Włosy spasemkowane ważą zwykle 0,5-0,8 grama na pasmo, tak aby zbyt nie obciążały pasemek włosów naturalnych, do których są doczepiane. Tym różnią się od włosów słowiańskich, że zostały oczyszczone, a także pofarbowane pod wybrany wzornik kolorów.

WŁOSY SYNTETYCZNE - produkowane z materiałów, które coraz lepiej imitują włosy naturalne, coraz częściej zwane włosami "pół-naturalnymi". Często można je prostować prostownicą do 120 stopni.

CHARAKTERYSTYKA NASZYCH WŁOSÓW:

Włosy Anna Hair - 100 % Remy Human Hair, to włosy o strukturze europejskiej, które naprawdę nie wyczesują się, nie plączą, nie puszą, nie kołtunią, świetnie się rozczesują. Posiadają rewelacyjną końcówkę keratynową, która daje gwarancję mocnego łączenia ( włosy pod keartynę, tzw. Nail Hair) lub cienką końcówkę stickową , pasującą do wszystkich ringów i tulejek (włosy pod mikroringi lub tulejki, tzw. Stick Hair). Ponieważ przez cały okres noszenia są gładkie, są idealne dla kobiet, które szukają komfortu noszenia. Ładnie wykończone, mocne i lśniące pasemka.

Jesteśmy dystrybutorem włosów prosto od producenta. Pracujemy na tych włosach. Pasemka sprzedają się w wielu krajach Zachodniej Europy, w USA, Japonii. Posiadają jakość pierwszą.

Włosy są odporne na ciepło:

  • można je poddawać zabiegom prostowania,
  • modelować lokówką i kręcić na termoloki,
  • a także farbować jak własne !

30% zniżki na przedłużanie włosów! 1 pasemko tylko 6,90!